Hakkımizda

       Firmamız, Sektöründe 15 yılı aşan deneyiminin arkasından 2002 yılında Renault Kamyon grubunda, Yan Sanayi Yedek Parça Satış ve İhracatı  ile ticari faaliyetlerine başlamıştır. Uzun yıllara dayanan bu deneyimiyle müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini yukarda tutma amacını ilke edinmiştir. Bu amaç doğrultusunda REN-PAR firmamız tüm dünyada Renault Kamyon kullanıcılarına Yedek Parça Tedarik hizmeti vermeye devam etmektedir.

       Bugün iki yerleşkede toplam 3500 metrekare kapalı alanda hizmet veren ve Dünya genelinde Kırkı aşkın ülkeye ihracat yapan Firmamız bu ülkelerde oluşturduğu bayiliklerle müşterilerinin gerek sahip oldukları pazarı korumalarında gerekse rekabet şartlarında  en iyi fiyat avantajını kullanmalarında kendilerini desteklemektedir.

       Ren-Par Otomotiv damgalı ürünleri kullanıyor.

       Ren-Par markalı Ürünlerin üretimi ülkemizde %100 yerli olarak yapılmaktadır. Ayrıca firmamız, konusunda marka olmuş, orijinal ekipman üreticisi Avrupa menşeli ürünlerin de Türkiye Genel Mümessilliğini yapmaktadır. Gerek Türk Malı üreticilerin gerekse de Avrupa Menşeli ürünlerin belgelenmiş Kalite Sertifikalarına ilaveten Firmamız 2010 Yılından beri kendi adına da ISO 9001 Hizmet Kalite Belgesine  sahip bulunmaktadır. Bu anlayışla “Kalite”, kelime olarak işimizin “Sıfatı” değil artık gerçek manada “İsmi” olmuştur.
Yurtdışında oluşturduğu bayilik sistemiyle tecrübe kazanan REN-PAR yurtiçinde de aynı Bayilik sistemini kurarak büyümeye devam etmektedir. Hali hazırda dört coğrafi bölgede beş REN-PAR Bayisi ile siz Renault-Kamyon kullanıcılarına hizmet vermektedir.

 2014 – 2017 yılları hedeflerimiz arasında Türkiye geneli bayi sayısını 14’e çıkarıp ülkemizin tümünde Renault-Kamyon kullanıcılarına 7/24 kesintisiz hizmet vermek vardır.

    

 “  KALİTE – GÜVEN – HIZLI HİZMET “